Aktualności

Dziewczyny na medal - SILESIA CUP

22/05/2023 17:39

Krótkie podsumowanie turnieju Silesia Cup.

Trenerki Agnieszka Rezler oraz Elżbieta Nowicz prowadzące Kadry Podokręgu Tychy dziewczyn w rocznikach 2011/14 nie mogły po weekendzie być niezadowolone ze swoich podopiecznych. Obydwie drużyny , w turnieju o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego uległy tylko faworytkom z Podokręgu Katowice. System gry był tak skonstruowany, że każda wygrana w turnieju przesuwała zespoły do coraz to wyższego poziomu. Młodsze zawodniczki dotarły do finału bez problemu przegrywając w finale z Podokręgiem Katowice, starsze koleżanki zajęły trzecie miejsce ale tylko w systemie gry jaki był przygotowany, ponieważ uległy również tylko podokręgowi Katowice. Warto dodać, że w kategorii młodszej ze względu na komunie połączone kadry Podokręgu Katowice i Tychy zajęły 3 miejsce. Wyniki wynikami jednak najważniejsza była dla nich możliwość rozegrania spotkań na Stadionie Śląskim i bliższe wzajemne spędzenie ze sobą czasu.  To kolejna integracja oraz wzajemna relacja w coraz to lepiej funkcjonującej Kadrze Podokręgu Tychy. Dziękujemy Trenerom pracującym na co dzień  za przygotowanie dziewczyn a Trenerkom dalszych sukcesów sportowych.