Tychy: Klasa okręgowa "III Liga Śląska Bielsko-Biała - Tychy" Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BAP PIAST GOL BIERUŃ 0 0 0 0 0 0:0
2 GKS CZARNI JAWORZE 0 0 0 0 0 0:0
3 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC 0 0 0 0 0 0:0
4 KS ROTUZ BRONÓW 0 0 0 0 0 0:0
5 KS SOŁA KOBIERNICE 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS BESTWINA 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS II GOCZAŁKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS PASJONAT DANKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS SOKÓŁ ZABRZEG 0 0 0 0 0 0:0
11 LKS STUDZIONKA 0 0 0 0 0 0:0
12 MKS LĘDZINY 0 0 0 0 0 0:0
13 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
14 OKS ZET TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
15 SKS FORTUNA WYRY 0 0 0 0 0 0:0
16 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2024-08-10/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-08-10/17:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - MKS LĘDZINY -:-
2024-08-10/17:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - OKS ZET TYCHY -:-
2024-08-10/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-08-10/17:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - LKS BESTWINA -:-
2024-08-10/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-08-11/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2024-08-11/17:00 LKS STUDZIONKA - SKS FORTUNA WYRY -:-
Kolejka nr 2
2024-08-17/17:00 OKS ZET TYCHY - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-08-17/17:00 MKS LĘDZINY - TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-08-17/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-08-17/18:00 LKS BESTWINA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-08-18/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - GKS KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2024-08-18/17:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-08-18/17:00 SKS FORTUNA WYRY - BAP PIAST GOL BIERUŃ -:-
2024-08-18/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS STUDZIONKA -:-
Kolejka nr 3
2024-08-24/17:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-08-24/17:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - MKS LĘDZINY -:-
2024-08-24/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2024-08-24/17:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-08-24/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - SKS FORTUNA WYRY -:-
2024-08-24/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS BESTWINA -:-
2024-08-25/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-08-25/17:00 LKS STUDZIONKA - OKS ZET TYCHY -:-
Kolejka nr 4
2024-08-31/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS BESTWINA -:-
2024-08-31/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-08-31/16:00 OKS ZET TYCHY - BAP PIAST GOL BIERUŃ -:-
2024-08-31/16:00 MKS LĘDZINY - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-08-31/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GKS KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2024-08-31/16:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-09-01/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2024-09-01/16:00 SKS FORTUNA WYRY - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
Kolejka nr 5
2024-09-07/16:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-09-07/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-09-07/16:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2024-09-07/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - OKS ZET TYCHY -:-
2024-09-07/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-09-07/16:00 LKS BESTWINA - SKS FORTUNA WYRY -:-
2024-09-08/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-09-08/16:00 LKS STUDZIONKA - MKS LĘDZINY -:-
Kolejka nr 6
2024-09-14/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - SKS FORTUNA WYRY -:-
2024-09-14/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS BESTWINA -:-
2024-09-14/16:00 OKS ZET TYCHY - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-09-14/16:00 MKS LĘDZINY - BAP PIAST GOL BIERUŃ -:-
2024-09-14/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2024-09-14/16:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-09-15/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-09-15/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - GKS KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
Kolejka nr 7
2024-09-21/16:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-09-21/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-09-21/16:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-09-21/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - MKS LĘDZINY -:-
2024-09-21/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2024-09-21/16:00 LKS BESTWINA - OKS ZET TYCHY -:-
2024-09-22/16:00 LKS STUDZIONKA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-09-22/16:00 SKS FORTUNA WYRY - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
Kolejka nr 8
2024-09-28/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-09-28/16:00 OKS ZET TYCHY - SKS FORTUNA WYRY -:-
2024-09-28/16:00 MKS LĘDZINY - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-09-28/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-09-28/16:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - BAP PIAST GOL BIERUŃ -:-
2024-09-28/16:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-09-29/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LKS BESTWINA -:-
2024-09-29/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - LKS STUDZIONKA -:-
Kolejka nr 9
2024-10-05/15:00 KS SOŁA KOBIERNICE - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-10-05/15:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-10-05/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-10-05/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-10-05/15:00 LKS BESTWINA - MKS LĘDZINY -:-
2024-10-05/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - OKS ZET TYCHY -:-
2024-10-06/15:00 LKS STUDZIONKA - GKS KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2024-10-06/15:00 SKS FORTUNA WYRY - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
Kolejka nr 10
2024-10-12/15:00 KS ROTUZ BRONÓW - OKS ZET TYCHY -:-
2024-10-12/15:00 MKS LĘDZINY - SKS FORTUNA WYRY -:-
2024-10-12/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA -:-
2024-10-12/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-10-12/15:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - BAP PIAST GOL BIERUŃ -:-
2024-10-12/15:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS STUDZIONKA -:-
2024-10-13/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-10-13/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
Kolejka nr 11
2024-10-19/15:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-10-19/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - GKS KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2024-10-19/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-10-19/15:00 LKS BESTWINA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-10-19/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - MKS LĘDZINY -:-
2024-10-19/15:00 OKS ZET TYCHY - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2024-10-20/15:00 LKS STUDZIONKA - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-10-20/15:00 SKS FORTUNA WYRY - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 12
2024-10-26/14:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2024-10-26/14:00 MKS LĘDZINY - OKS ZET TYCHY -:-
2024-10-26/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-10-26/14:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - SKS FORTUNA WYRY -:-
2024-10-26/14:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-10-26/14:00 KS SOŁA KOBIERNICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-10-27/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - LKS BESTWINA -:-
2024-10-27/14:00 LKS STUDZIONKA - BAP PIAST GOL BIERUŃ -:-
Kolejka nr 13
2024-11-02/14:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-11-02/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS STUDZIONKA -:-
2024-11-02/14:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-11-02/14:00 LKS BESTWINA - GKS KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2024-11-02/14:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-11-02/14:00 OKS ZET TYCHY - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-11-03/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - MKS LĘDZINY -:-
2024-11-03/14:00 SKS FORTUNA WYRY - TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA -:-
Kolejka nr 14
2024-11-09/14:00 KS ROTUZ BRONÓW - MKS LĘDZINY -:-
2024-11-09/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2024-11-09/14:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - OKS ZET TYCHY -:-
2024-11-09/14:00 GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - SKS FORTUNA WYRY -:-
2024-11-09/14:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS BESTWINA -:-
2024-11-09/14:00 BAP PIAST GOL BIERUŃ - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-11-10/13:00 TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-11-10/14:00 LKS STUDZIONKA - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
Kolejka nr 15
2024-11-16/13:30 GKS CZARNI JAWORZE - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-11-16/13:30 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - BAP PIAST GOL BIERUŃ -:-
2024-11-16/13:30 LKS BESTWINA - LKS STUDZIONKA -:-
2024-11-16/13:30 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - GKS KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2024-11-16/13:30 OKS ZET TYCHY - TS PODBESKIDZIE III BIELSKO-BIAŁA -:-
2024-11-16/13:30 MKS LĘDZINY - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-11-17/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-11-17/13:30 SKS FORTUNA WYRY - KS SOŁA KOBIERNICE -:-