III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Tychy - Bielsko-Biała" Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KP GKS TYCHY S.A. 10 28 9 1 0 56:7
2 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 10 19 6 1 3 56:13
3 BAP PIAST GOL 10 19 6 1 3 46:23
4 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 10 10 3 1 6 25:37
5 LKS ZAPORA WAPIENICA 10 8 2 2 6 20:49
6 LKS MIZERÓW 10 3 1 0 9 14:88
Kolejka nr 10
2023-11-04/09:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0:6
2023-11-04/11:00 LKS MIZERÓW - BAP PIAST GOL 3:7
2023-11-05/09:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 3:0
Kolejka nr 10
2023-11-04/09:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0:6
2023-11-04/11:00 LKS MIZERÓW - BAP PIAST GOL 3:7
2023-11-05/09:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 3:0
Kolejka nr 9
2023-10-30/14:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - LKS MIZERÓW 20:0
2023-11-09/18:00 KP GKS TYCHY S.A. - LKS ZAPORA WAPIENICA 8:0
2023-11-11/10:00 BAP PIAST GOL - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 7:2
Kolejka nr 8
2023-10-21/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 1:4
2023-10-21/11:00 LKS MIZERÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:3
2023-10-22/09:00 KP GKS TYCHY S.A. - BAP PIAST GOL 4:1
Kolejka nr 7
2023-10-14/09:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - KP GKS TYCHY S.A. 2:2
2023-10-14/11:00 BAP PIAST GOL - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:4
2023-10-18/16:15 LKS MIZERÓW - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 3:6
Kolejka nr 6
2023-10-07/09:30 BAP PIAST GOL - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3:2
2023-10-07/18:15 KP GKS TYCHY S.A. - LKS MIZERÓW 17:0
2023-10-08/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 0:1
Kolejka nr 5
2023-09-28/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - KP GKS TYCHY S.A. 0:2
2023-09-30/09:30 BAP PIAST GOL - LKS MIZERÓW 8:0
2023-10-02/16:30 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - LKS ZAPORA WAPIENICA 11:0
Kolejka nr 4
2023-09-22/18:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP GKS TYCHY S.A. 2:4
2023-09-23/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - BAP PIAST GOL 0:6
2023-09-24/11:30 LKS MIZERÓW - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2:0
Kolejka nr 3
2023-09-16/09:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 5:1
2023-09-16/09:30 BAP PIAST GOL - KP GKS TYCHY S.A. 1:2
2023-09-27/18:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS MIZERÓW 6:1
Kolejka nr 2
2023-09-08/17:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - BAP PIAST GOL 1:8
2023-09-10/09:00 KP GKS TYCHY S.A. - BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3:1
2023-09-10/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - LKS MIZERÓW 10:3
Kolejka nr 1
2023-09-01/17:00 BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - BAP PIAST GOL 5:1
2023-09-02/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:4
2023-09-03/11:00 LKS MIZERÓW - KP GKS TYCHY S.A. 0:11

Kluby w podokręgu