Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik "MISTRZOWSKA" Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 2 6 2 0 0 19:0
2 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2 6 2 0 0 9:4
3 APN I GKS TYCHY 1 3 1 0 0 6:2
4 POLONIA TYCHY 2 3 1 0 1 11:6
5 LKS GARDAWICE 2 3 1 0 1 8:9
6 AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA 2 3 1 0 1 19:8
7 SIÓDEMKA TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS BRZEŹCE 1 0 0 0 1 3:11
9 BAP GOL BIERUŃ 2 0 0 0 2 3:20
10 UKS SPS WOLA 2 0 0 0 2 3:21
Kolejka nr 4
2021-05-01/09:00 UKS SPS WOLA - LKS GARDAWICE 3:5
2021-05-01/11:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - BAP GOL BIERUŃ 3:1
2021-05-01/12:00 AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA - APN I GKS TYCHY 2:6
2021-05-04/17:30 POLONIA TYCHY - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 0:3
2021-05-19/17:00 LKS BRZEŹCE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 4
2021-05-01/09:00 UKS SPS WOLA - LKS GARDAWICE 3:5
2021-05-01/11:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - BAP GOL BIERUŃ 3:1
2021-05-01/12:00 AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA - APN I GKS TYCHY 2:6
2021-05-04/17:30 POLONIA TYCHY - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 0:3
Kolejka nr 3
2021-04-24/09:00 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - UKS SPS WOLA 16:0
2021-04-24/09:00 BAP GOL BIERUŃ - AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA 2:17
2021-04-24/12:00 LKS GARDAWICE - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:6
2021-04-25/08:45 POLONIA TYCHY - LKS BRZEŹCE 11:3
Kolejka nr 1
2021-06-12/09:00 UKS SPS WOLA - LKS BRZEŹCE -:-
2021-06-12/09:00 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA -:-
2021-06-12/09:00 BAP GOL BIERUŃ - APN I GKS TYCHY -:-
2021-06-12/11:00 LKS GARDAWICE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2021-06-13/15:30 POLONIA TYCHY - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 2
2021-06-18/17:00 LKS BRZEŹCE - APN I GKS TYCHY -:-
2021-06-19/09:00 AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA - LKS GARDAWICE -:-
2021-06-19/09:00 UKS SPS WOLA - POLONIA TYCHY -:-
2021-06-19/09:30 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO -:-
2021-06-19/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - BAP GOL BIERUŃ -:-
Kolejka nr 3
2021-05-21/17:00 APN I GKS TYCHY - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 4
2021-05-19/17:00 LKS BRZEŹCE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 5
2021-05-08/09:00 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - LKS BRZEŹCE -:-
2021-05-08/09:00 BAP GOL BIERUŃ - UKS SPS WOLA -:-
2021-05-08/11:00 LKS GARDAWICE - POLONIA TYCHY -:-
2021-05-08/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA -:-
2021-05-09/14:00 APN I GKS TYCHY - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 6
2021-05-15/09:00 LKS BRZEŹCE - AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA -:-
2021-05-15/09:00 UKS SPS WOLA - APN I GKS TYCHY -:-
2021-05-15/09:30 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2021-05-15/13:30 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - LKS GARDAWICE -:-
2021-05-16/15:30 POLONIA TYCHY - BAP GOL BIERUŃ -:-
Kolejka nr 7
2021-05-21/17:00 LKS GARDAWICE - LKS BRZEŹCE -:-
2021-05-22/09:00 BAP GOL BIERUŃ - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO -:-
2021-05-22/09:00 AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2021-05-22/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - UKS SPS WOLA -:-
2021-05-23/09:00 APN I GKS TYCHY - POLONIA TYCHY -:-
Kolejka nr 8
2021-05-28/17:00 LKS BRZEŹCE - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2021-05-29/09:00 UKS SPS WOLA - AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA -:-
2021-05-29/09:00 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - APN I GKS TYCHY -:-
2021-05-31/17:00 LKS GARDAWICE - BAP GOL BIERUŃ -:-
2021-05-31/19:00 POLONIA TYCHY - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 9
2021-06-05/09:00 BAP GOL BIERUŃ - LKS BRZEŹCE -:-
2021-06-05/09:00 AKADEMIA BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA - POLONIA TYCHY -:-
2021-06-05/09:30 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS SPS WOLA -:-
2021-06-06/09:00 APN I GKS TYCHY - LKS GARDAWICE -:-
2021-06-06/09:00 SIÓDEMKA TYCHY - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO -:-

Kluby w podokręgu