Tychy: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS CZARNI PIASEK 25 58 18 4 3 84:34
2 LKS FRYDEK 25 57 18 3 4 81:25
3 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 24 57 18 3 3 87:21
4 MKS II LĘDZINY 24 55 17 4 3 85:24
5 UKS WARSZOWICE 24 48 14 6 4 69:40
6 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 24 47 15 2 7 85:24
7 KS BRZEŹCE 24 33 10 3 11 54:63
8 UKS CZAPLA W KRYRACH 24 31 9 4 11 53:57
9 KS NIEPOKORNI ORZESZE 23 27 8 3 12 37:49
10 KS SIÓDEMKA II TYCHY 24 25 7 4 13 44:62
11 AKS NADWIŚLAN GÓRA 23 20 5 5 13 30:54
12 LKS II WISŁA WIELKA 24 20 6 2 16 33:95
13 LKS WISŁA MAŁA 25 14 3 5 17 27:80
14 LKS MIZERÓW 23 6 2 0 21 20:123
15 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE 24 18 6 0 18 25:63
Kolejka nr 26
2024-05-18/15:00 UKS WARSZOWICE - KS SIÓDEMKA II TYCHY 8:1
2024-05-18/16:00 LKS MIZERÓW - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-05-18/17:00 KS BRZEŹCE - KS CZARNI PIASEK 2:6
2024-05-19/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 0:2
2024-05-19/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:10
2024-05-19/17:00 MKS II LĘDZINY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 2:0
2024-05-19/17:00 LKS FRYDEK - LKS WISŁA MAŁA 4:0
Kolejka nr 30
2024-06-16/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 29
2024-06-09/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:3
Kolejka nr 28
2024-06-02/17:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 27
2024-05-26/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - LKS II WISŁA WIELKA 0:3
Kolejka nr 26
2024-05-18/15:00 UKS WARSZOWICE - KS SIÓDEMKA II TYCHY 8:1
2024-05-18/16:00 LKS MIZERÓW - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-05-18/17:00 KS BRZEŹCE - KS CZARNI PIASEK 2:6
2024-05-19/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 0:2
2024-05-19/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:10
2024-05-19/17:00 MKS II LĘDZINY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 2:0
2024-05-19/17:00 LKS FRYDEK - LKS WISŁA MAŁA 4:0
Kolejka nr 25
2024-05-11/11:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS II WISŁA WIELKA 5:0
2024-05-11/17:00 KS CZARNI PIASEK - KS NIEPOKORNI ORZESZE 2:1
2024-05-11/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - LKS FRYDEK 2:0
2024-05-12/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - UKS WARSZOWICE 0:3
2024-05-12/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS MIZERÓW 7:0
2024-05-12/17:00 LKS WISŁA MAŁA - KS BRZEŹCE 1:2
2024-05-12/18:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - MKS II LĘDZINY 0:2
Kolejka nr 24
2024-05-04/11:00 LKS MIZERÓW - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 0:7
2024-05-04/15:00 UKS WARSZOWICE - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1:4
2024-05-04/17:00 KS BRZEŹCE - UKS CZAPLA W KRYRACH 0:3
2024-05-04/17:00 KS CZARNI PIASEK - LKS WISŁA MAŁA 6:0
2024-05-05/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS II WISŁA WIELKA 4:2
2024-05-05/17:00 MKS II LĘDZINY - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-05-05/17:00 LKS FRYDEK - AKS NADWIŚLAN GÓRA 2:2
Kolejka nr 23
2024-05-01/00:00 KS SIÓDEMKA II TYCHY - LKS FRYDEK 0:3
2024-05-01/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - MKS II LĘDZINY 1:0
2024-05-01/17:00 LKS WISŁA MAŁA - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:3
2024-05-01/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - KS CZARNI PIASEK 1:2
2024-05-01/17:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - UKS WARSZOWICE 7:0
2024-05-01/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - LKS MIZERÓW 4:1
Kolejka nr 22
2024-04-27/17:00 KS BRZEŹCE - KS SIÓDEMKA II TYCHY 4:2
2024-04-27/17:00 KS CZARNI PIASEK - AKS NADWIŚLAN GÓRA 3:0
2024-04-28/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS II WISŁA WIELKA 2:2
2024-04-28/17:00 MKS II LĘDZINY - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 0:3
2024-04-28/17:00 LKS FRYDEK - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-28/17:00 LKS WISŁA MAŁA - UKS CZAPLA W KRYRACH 1:1
Kolejka nr 21
2024-04-20/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - KS NIEPOKORNI ORZESZE 6:1
2024-04-20/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - MKS II LĘDZINY 2:6
2024-04-21/14:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS WISŁA MAŁA 4:1
2024-04-21/14:00 LKS MIZERÓW - UKS WARSZOWICE 0:9
2024-04-21/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - KS BRZEŹCE 0:3
2024-04-21/16:00 KS SIÓDEMKA II TYCHY - KS CZARNI PIASEK 0:1
2024-04-21/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS FRYDEK 0:2
Kolejka nr 20
2024-04-13/17:00 KS BRZEŹCE - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:4
2024-04-13/17:00 KS CZARNI PIASEK - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-13/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - AKS NADWIŚLAN GÓRA 1:1
2024-04-14/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UKS WARSZOWICE 1:2
2024-04-14/17:00 MKS II LĘDZINY - LKS MIZERÓW 7:0
2024-04-14/17:00 LKS FRYDEK - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2:1
2024-04-14/18:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - LKS WISŁA MAŁA 7:2
Kolejka nr 19
2024-04-06/12:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - KS NIEPOKORNI ORZESZE 2:2
2024-04-06/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - KS CZARNI PIASEK 4:3
2024-04-06/17:00 UKS WARSZOWICE - MKS II LĘDZINY 4:4
2024-04-07/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - LKS WISŁA MAŁA 0:3
2024-04-07/17:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - KS BRZEŹCE 1:1
2024-04-07/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - LKS FRYDEK 0:2
2024-04-07/18:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - UKS CZAPLA W KRYRACH 2:3
Kolejka nr 18
2024-03-10/15:30 LKS FRYDEK - LKS MIZERÓW 13:0
2024-03-30/11:00 KS BRZEŹCE - LKS II WISŁA WIELKA 2:4
2024-03-30/13:00 KS CZARNI PIASEK - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 3:0
2024-03-30/13:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-03-30/13:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - KS SIÓDEMKA II TYCHY 0:3
2024-03-30/16:00 LKS WISŁA MAŁA - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:0
2024-04-01/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MKS II LĘDZINY 0:3
Kolejka nr 17
2024-03-24/14:00 LKS MIZERÓW - KS BRZEŹCE 1:3
2024-03-24/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - AKS NADWIŚLAN GÓRA 0:3
2024-03-24/15:30 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - UKS CZAPLA W KRYRACH 2:0
2024-03-24/15:30 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS WISŁA MAŁA 11:0
2024-03-24/15:30 LKS II WISŁA WIELKA - KS CZARNI PIASEK 1:4
2024-03-24/15:30 UKS WARSZOWICE - LKS FRYDEK 2:2
2024-03-27/19:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - KS NIEPOKORNI ORZESZE 4:2
Kolejka nr 16
2024-03-16/15:30 KS BRZEŹCE - UKS WARSZOWICE 0:3
2024-03-16/15:30 KS CZARNI PIASEK - LKS MIZERÓW 10:0
2024-03-16/15:30 UKS CZAPLA W KRYRACH - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 1:4
2024-03-17/15:30 LKS FRYDEK - MKS II LĘDZINY 1:1
2024-03-17/15:30 LKS WISŁA MAŁA - LKS II WISŁA WIELKA 1:2
2024-03-17/15:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:2
2024-03-17/15:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 15
2023-11-11/13:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2:3
2023-11-11/13:30 UKS CZAPLA W KRYRACH - LKS II WISŁA WIELKA 1:2
2023-11-11/13:30 LKS WISŁA MAŁA - LKS MIZERÓW 1:3
2023-11-11/13:30 KS CZARNI PIASEK - UKS WARSZOWICE 1:1
2023-11-11/13:30 KS BRZEŹCE - MKS II LĘDZINY 3:6
2023-11-12/13:30 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - KS NIEPOKORNI ORZESZE 5:1
2023-11-12/16:00 KS SIÓDEMKA II TYCHY - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1:2
Kolejka nr 14
2023-11-04/14:00 LKS MIZERÓW - UKS CZAPLA W KRYRACH 1:5
2023-11-04/14:00 LKS II WISŁA WIELKA - AKS NADWIŚLAN GÓRA 0:3
2023-11-05/13:00 UKS WARSZOWICE - LKS WISŁA MAŁA 2:1
2023-11-05/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS FRYDEK 4:1
2023-11-05/14:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - KS SIÓDEMKA II TYCHY 5:0
2023-11-05/14:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 4:0
2024-03-10/15:30 MKS II LĘDZINY - KS CZARNI PIASEK 0:0
Kolejka nr 13
2023-10-28/14:00 LKS WISŁA MAŁA - MKS II LĘDZINY 0:4
2023-10-28/15:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - UKS WARSZOWICE 3:3
2023-10-28/15:00 KS BRZEŹCE - LKS FRYDEK 2:1
2023-10-29/14:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - KS NIEPOKORNI ORZESZE 6:2
2023-10-29/14:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 1:0
2023-10-29/14:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS MIZERÓW 2:1
2023-10-29/18:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - LKS II WISŁA WIELKA 1:1
Kolejka nr 12
2023-10-21/15:00 UKS WARSZOWICE - AKS NADWIŚLAN GÓRA 2:2
2023-10-21/15:30 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS BRZEŹCE 1:1
2023-10-21/15:30 LKS MIZERÓW - KS SIÓDEMKA II TYCHY 0:1
2023-10-21/15:30 LKS II WISŁA WIELKA - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 0:2
2023-10-22/15:30 LKS FRYDEK - KS CZARNI PIASEK 2:3
2023-10-22/15:30 MKS II LĘDZINY - UKS CZAPLA W KRYRACH 5:1
2023-10-22/15:30 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2:2
Kolejka nr 11
2023-10-14/15:30 KS CZARNI PIASEK - KS BRZEŹCE 4:3
2023-10-14/18:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - UKS WARSZOWICE 1:2
2023-10-15/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - LKS MIZERÓW 6:0
2023-10-15/15:30 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 6:0
2023-10-15/15:30 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS II WISŁA WIELKA 8:0
2023-10-15/15:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - MKS II LĘDZINY 0:4
2023-10-15/15:30 LKS WISŁA MAŁA - LKS FRYDEK 0:3
Kolejka nr 10
2023-10-07/16:00 KS BRZEŹCE - LKS WISŁA MAŁA 5:2
2023-10-07/16:00 UKS WARSZOWICE - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 2:0
2023-10-07/16:00 LKS II WISŁA WIELKA - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 4:3
2023-10-08/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS CZARNI PIASEK 0:1
2023-10-08/15:00 LKS MIZERÓW - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:8
2023-10-08/16:00 LKS FRYDEK - UKS CZAPLA W KRYRACH 7:1
2023-10-08/16:00 MKS II LĘDZINY - KS SIÓDEMKA II TYCHY 8:1
Kolejka nr 9
2023-09-30/16:00 LKS II WISŁA WIELKA - KS NIEPOKORNI ORZESZE 0:2
2023-09-30/16:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS FRYDEK 1:3
2023-09-30/16:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - KS BRZEŹCE 5:0
2023-10-01/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - MKS II LĘDZINY 0:5
2023-10-01/16:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS MIZERÓW 5:0
2023-10-01/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - UKS WARSZOWICE 0:3
2023-10-01/16:00 LKS WISŁA MAŁA - KS CZARNI PIASEK 0:0
Kolejka nr 8
2023-09-23/16:00 KS CZARNI PIASEK - UKS CZAPLA W KRYRACH 7:3
2023-09-23/16:00 KS BRZEŹCE - AKS NADWIŚLAN GÓRA 4:2
2023-09-23/16:00 UKS WARSZOWICE - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2:1
2023-09-24/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS WISŁA MAŁA 0:0
2023-09-24/15:00 LKS MIZERÓW - LKS II WISŁA WIELKA 0:3
2023-09-24/16:00 LKS FRYDEK - KS SIÓDEMKA II TYCHY 3:0
2023-09-24/16:00 MKS II LĘDZINY - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 3:3
Kolejka nr 7
2023-09-16/16:00 LKS MIZERÓW - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:3
2023-09-16/16:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - KS CZARNI PIASEK 2:3
2023-09-16/16:30 UKS CZAPLA W KRYRACH - LKS WISŁA MAŁA 5:1
2023-09-17/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - LKS FRYDEK 0:2
2023-09-17/16:30 LKS II WISŁA WIELKA - UKS WARSZOWICE 1:5
2023-09-17/16:30 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - MKS II LĘDZINY 0:2
2023-09-19/18:00 KS SIÓDEMKA II TYCHY - KS BRZEŹCE 2:2
Kolejka nr 6
2023-09-09/16:00 UKS WARSZOWICE - LKS MIZERÓW 6:2
2023-09-09/17:00 KS CZARNI PIASEK - KS SIÓDEMKA II TYCHY 4:4
2023-09-09/17:00 KS BRZEŹCE - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
2023-09-10/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UKS CZAPLA W KRYRACH 3:0
2023-09-10/17:00 LKS WISŁA MAŁA - AKS NADWIŚLAN GÓRA 1:3
2023-09-10/17:00 LKS FRYDEK - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2:1
2023-09-10/17:00 MKS II LĘDZINY - LKS II WISŁA WIELKA 8:0
Kolejka nr 5
2023-09-06/17:00 UKS WARSZOWICE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 3:1
2023-09-06/17:00 LKS MIZERÓW - MKS II LĘDZINY 0:6
2023-09-06/17:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS FRYDEK 0:1
2023-09-06/17:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - KS BRZEŹCE 4:0
2023-09-06/17:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - KS CZARNI PIASEK 1:3
2023-09-06/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - UKS CZAPLA W KRYRACH 1:1
2023-09-06/18:00 LKS WISŁA MAŁA - KS SIÓDEMKA II TYCHY 1:1
Kolejka nr 4
2023-09-02/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - KS SIÓDEMKA II TYCHY 2:4
2023-09-02/17:00 KS CZARNI PIASEK - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1:2
2023-09-02/17:00 KS BRZEŹCE - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2:3
2023-09-03/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - AKS NADWIŚLAN GÓRA 3:0
2023-09-03/17:00 LKS WISŁA MAŁA - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 6:3
2023-09-03/17:00 LKS FRYDEK - LKS II WISŁA WIELKA 9:1
2023-09-03/17:00 MKS II LĘDZINY - UKS WARSZOWICE 2:1
Kolejka nr 3
2023-08-26/16:00 LKS MIZERÓW - LKS FRYDEK 1:6
2023-08-26/16:30 MKS II LĘDZINY - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:0
2023-08-26/17:00 KS SIÓDEMKA II TYCHY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 4:0
2023-08-27/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - UKS CZAPLA W KRYRACH 1:5
2023-08-27/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS WISŁA MAŁA 4:1
2023-08-27/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - KS BRZEŹCE 2:5
2023-08-27/17:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - KS CZARNI PIASEK 4:1
Kolejka nr 2
2023-08-19/16:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower 0:2
2023-08-19/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0:2
2023-08-19/17:00 KS CZARNI PIASEK - LKS II WISŁA WIELKA 8:0
2023-08-19/17:00 KS BRZEŹCE - LKS MIZERÓW 6:3
2023-08-20/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS SIÓDEMKA II TYCHY 3:0
2023-08-20/17:00 LKS WISŁA MAŁA - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 0:5
2023-08-20/17:00 LKS FRYDEK - UKS WARSZOWICE 3:0
Kolejka nr 1
2023-08-12/16:00 LKS MIZERÓW - KS CZARNI PIASEK 3:5
2023-08-13/15:00 OKS JUWE II TYCHY - JAROSZOWICE - drużyna wycofana, walkower - KS SIÓDEMKA II TYCHY 4:2
2023-08-13/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - AKS NADWIŚLAN GÓRA 7:0
2023-08-13/17:00 MKS II LĘDZINY - LKS FRYDEK 3:4
2023-08-13/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - LKS WISŁA MAŁA 2:3
2023-08-13/17:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - UKS CZAPLA W KRYRACH 7:0
2023-08-15/16:00 UKS WARSZOWICE - KS BRZEŹCE 3:1
Kolejka nr 22
2024-05-29/18:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS MIZERÓW -:-
Kolejka nr 23
2024-06-05/17:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - KS BRZEŹCE -:-
Kolejka nr 27
2024-05-25/12:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - UKS WARSZOWICE -:-
2024-05-25/17:00 KS BRZEŹCE - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2024-05-25/17:00 KS CZARNI PIASEK - LKS FRYDEK -:-
2024-05-25/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - MKS II LĘDZINY -:-
2024-05-26/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2024-05-26/18:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - LKS MIZERÓW -:-
Kolejka nr 28
2024-06-01/16:00 UKS WARSZOWICE - UKS CZAPLA W KRYRACH -:-
2024-06-01/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - KS SIÓDEMKA II TYCHY -:-
2024-06-02/13:00 LKS MIZERÓW - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2024-06-02/14:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2024-06-02/17:00 MKS II LĘDZINY - LKS WISŁA MAŁA -:-
2024-06-02/17:00 LKS FRYDEK - KS BRZEŹCE -:-
Kolejka nr 29
2024-06-08/17:00 KS CZARNI PIASEK - MKS II LĘDZINY -:-
2024-06-08/17:00 UKS CZAPLA W KRYRACH - LKS MIZERÓW -:-
2024-06-08/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS II WISŁA WIELKA -:-
2024-06-09/16:30 KS SIÓDEMKA II TYCHY - KS POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2024-06-09/17:00 LKS FRYDEK - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2024-06-09/17:00 LKS WISŁA MAŁA - UKS WARSZOWICE -:-
Kolejka nr 30
2024-06-15/16:00 LKS MIZERÓW - LKS WISŁA MAŁA -:-
2024-06-15/17:00 LKS II WISŁA WIELKA - UKS CZAPLA W KRYRACH -:-
2024-06-15/17:00 UKS WARSZOWICE - KS CZARNI PIASEK -:-
2024-06-16/11:30 MKS II LĘDZINY - KS BRZEŹCE -:-
2024-06-16/16:00 TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI - KS SIÓDEMKA II TYCHY -:-
2024-06-16/17:00 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-

Kluby w podokręgu