Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
2 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
3 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
4 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
5 | LKS MIZERÓW /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
6 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
7 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
8 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
9 | UKS WARSZOWICE /C2/ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-05/17:00 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | -:- |
2024-04-06/09:00 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | -:- |
2024-04-06/12:00 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | -:- |
2024-04-07/10:00 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | -:- |
2024-04-13/14:00 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | -:- |
2024-04-14/09:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | -:- |
2024-04-14/10:00 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-19/17:00 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | UKS WARSZOWICE /C2/ | -:- |
2024-04-19/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | -:- |
2024-04-20/09:00 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | -:- |
2024-04-20/12:00 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | -:- |
2024-04-27/09:00 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | - | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | -:- |
2024-04-28/09:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | -:- |
2024-04-28/13:30 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/17:00 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | -:- |
2024-05-03/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | -:- |
2024-05-04/09:00 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | -:- |
2024-05-04/12:00 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/17:00 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | -:- |
2024-05-11/09:00 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | -:- |
2024-05-11/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | -:- |
2024-05-12/10:00 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-17/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | -:- |
2024-05-18/09:00 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | - | UKS WARSZOWICE /C2/ | -:- |
2024-05-18/12:00 | LKS MIZERÓW /C2/ | - | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | -:- |
2024-05-19/09:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-24/17:00 | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | -:- |
2024-05-25/09:00 | LKS GARDAWICE - REPREZENTACJA MIASTA ORZESZE /C2/ | - | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | -:- |
2024-05-25/09:00 | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | - | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | -:- |
2024-05-26/10:00 | UKS WARSZOWICE /C2/ | - | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-31/19:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE /C2/ | - | LKS MIZERÓW /C2/ | -:- |
2024-06-01/09:00 | LKS WISŁA WIELKA /C2/ | - | UKS JOSIENIEC RADOSTOWICE /C2/ | -:- |
2024-06-01/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY /C2/ | - | UKS WARSZOWICE /C2/ | -:- |
2024-06-02/09:00 | LKS SOKÓŁ WOLA /C2/ | - | LKS GOCZAŁKOWICE /C1/ | -:- |