Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KP GKS I TYCHY S.A. | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 18:0 |
2 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:0 |
3 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:2 |
4 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:2 |
5 | KS UNIA BIERUŃ STARY | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 |
6 | UKS WARSZOWICE | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:8 |
7 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:9 |
8 | APN SMS I TYCHY | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:18 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2:3 |
2024-03-23/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | 0:9 |
2024-03-24/10:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | UKS WARSZOWICE | 8:2 |
2024-03-25/18:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | APN SMS I TYCHY | 18:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2:3 |
2024-03-23/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | 0:9 |
2024-03-24/10:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | UKS WARSZOWICE | 8:2 |
2024-03-25/18:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | APN SMS I TYCHY | 18:0 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-05/18:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | KP GKS I TYCHY S.A. | -:- |
2024-04-06/13:00 | UKS WARSZOWICE | - | APN SMS I TYCHY | -:- |
2024-04-06/13:00 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | -:- |
2024-04-07/14:30 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | -:- |
2024-04-13/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | UKS WARSZOWICE | -:- |
2024-04-13/12:00 | APN SMS I TYCHY | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | -:- |
2024-04-15/18:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-17/18:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | UKS WARSZOWICE | -:- |
2024-04-20/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | -:- |
2024-04-20/13:00 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | - | APN SMS I TYCHY | -:- |
2024-04-20/13:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | KP GKS I TYCHY S.A. | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-22/18:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | -:- |
2024-04-24/18:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | UKS WARSZOWICE | -:- |
2024-04-24/18:00 | APN SMS I TYCHY | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | -:- |
2024-04-24/18:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | KP GKS I TYCHY S.A. | -:- |
2024-04-27/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | APN SMS I TYCHY | -:- |
2024-04-27/13:00 | UKS WARSZOWICE | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | -:- |
2024-04-27/13:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/18:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | -:- |
2024-05-04/11:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | UKS WARSZOWICE | -:- |
2024-05-04/12:00 | APN SMS I TYCHY | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | -:- |
2024-05-04/13:00 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-10/18:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | -:- |
2024-05-11/13:00 | UKS WARSZOWICE | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | -:- |
2024-05-11/13:00 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | -:- |
2024-05-11/15:00 | APN SMS I TYCHY | - | KP GKS I TYCHY S.A. | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | -:- |
2024-05-18/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | -:- |
2024-05-18/11:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | -:- |
2024-05-19/10:30 | APN SMS I TYCHY | - | UKS WARSZOWICE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-22/18:00 | UKS WARSZOWICE | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | -:- |
2024-05-22/18:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | -:- |
2024-05-22/18:00 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | - | KP GKS I TYCHY S.A. | -:- |
2024-05-22/18:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | APN SMS I TYCHY | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | -:- |
2024-05-25/11:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | -:- |
2024-05-25/13:00 | UKS WARSZOWICE | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | -:- |
2024-05-25/13:30 | APN SMS I TYCHY | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | KP GKS I TYCHY S.A. | -:- |
2024-06-01/13:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | -:- |
2024-06-01/13:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | APN SMS I TYCHY | -:- |
2024-06-01/13:00 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-07/18:00 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | - | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | -:- |
2024-06-08/10:30 | APN SMS I TYCHY | - | LKS LEŚNIK KOBIÓR | -:- |
2024-06-08/11:00 | KP GKS I TYCHY S.A. | - | KS UNIA BIERUŃ STARY | -:- |
2024-06-08/13:00 | MKS ISKRA I PSZCZYNA | - | UKS WARSZOWICE | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/09:00 | KS UNIA BIERUŃ STARY | - | APN SMS I TYCHY | -:- |
2024-06-15/10:00 | LKS LEŚNIK KOBIÓR | - | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | -:- |
2024-06-15/13:00 | UKS WARSZOWICE | - | KP GKS I TYCHY S.A. | -:- |
2024-06-15/13:00 | GKS KRUPIŃSKI SUSZEC - REPREZENTACJA GMINY SUSZEC | - | MKS ISKRA I PSZCZYNA | -:- |