Tychy: V liga okręgowa D1 Młodzik (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS II MIEDŹNA 9 22 7 1 1 31:8
2 AKS NADWIŚLAN GÓRA 9 19 6 1 2 42:17
3 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 9 15 5 0 4 30:23
4 LEŚNIK KOBIÓR 9 13 4 1 4 38:43
5 POLONIA MIĘDZYRZECZE 10 10 3 1 6 16:40
6 ZNICZ JANKOWICE 10 3 1 0 9 20:46
Kolejka nr 10
2021-06-11/17:00 LKS II MIEDŹNA - POLONIA MIĘDZYRZECZE 8:0
2021-06-13/09:00 LEŚNIK KOBIÓR - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 7:4
2021-06-13/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 10
2021-06-11/17:00 LKS II MIEDŹNA - POLONIA MIĘDZYRZECZE 8:0
2021-06-13/09:00 LEŚNIK KOBIÓR - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 7:4
2021-06-13/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 9
2021-06-04/17:00 ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower - LKS II MIEDŹNA 0:3
2021-06-07/16:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - LEŚNIK KOBIÓR 4:1
2021-06-09/18:30 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - AKS NADWIŚLAN GÓRA 0:3
Kolejka nr 8
2021-05-28/17:00 LKS II MIEDŹNA - LEŚNIK KOBIÓR 3:0
2021-05-28/17:00 ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 0:3
2021-05-30/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - POLONIA MIĘDZYRZECZE 9:0
Kolejka nr 7
2021-05-21/17:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - LKS II MIEDŹNA 3:0
2021-05-22/12:30 LEŚNIK KOBIÓR - AKS NADWIŚLAN GÓRA 5:3
2021-05-24/16:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 6
2021-05-13/17:00 LKS II MIEDŹNA - AKS NADWIŚLAN GÓRA 1:1
2021-05-14/17:00 ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower - LEŚNIK KOBIÓR 11:4
2021-05-14/17:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - POLONIA MIĘDZYRZECZE 3:1
Kolejka nr 5
2021-05-07/17:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - LEŚNIK KOBIÓR 3:4
2021-05-08/11:00 ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower - AKS NADWIŚLAN GÓRA 5:9
2021-05-10/16:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS II MIEDŹNA 1:3
Kolejka nr 4
2021-05-02/09:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA MIĘDZYRZECZE 3:3
2021-05-02/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 7:4
2021-05-26/18:00 LKS II MIEDŹNA - ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 3
2021-04-25/09:00 LEŚNIK KOBIÓR - LKS II MIEDŹNA 3:9
2021-04-26/16:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - AKS NADWIŚLAN GÓRA 1:7
2021-05-03/17:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower 4:1
Kolejka nr 2
2021-06-18/17:00 ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower - POLONIA MIĘDZYRZECZE 0:3
Kolejka nr 1
2021-05-19/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - ZNICZ JANKOWICE - drużyna wycofana, walkower 11:3
2021-05-19/17:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 0:6
2021-05-21/18:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS II MIEDŹNA 0:1
Kolejka nr 2
2021-06-18/17:00 LKS II MIEDŹNA - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC -:-
2021-06-20/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LEŚNIK KOBIÓR -:-