Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GTS BOJSZOWY 2 6 2 0 0 15:8
2 ISKRA I PSZCZYNA 1 3 1 0 0 16:0
3 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 1 3 1 0 0 7:3
4 LEŚNIK KOBIÓR 2 3 1 0 1 13:11
5 FOOTBALL PROJECT I SUSZEC 1 3 1 0 0 10:9
6 FORTUNA WYRY 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS RUDOŁTOWICE 1 0 0 0 1 5:8
8 ZNICZ I JANKOWICE 2 0 0 0 2 13:20
9 LKS ŁĄKA 2 0 0 0 2 3:23
Kolejka nr 4
2021-05-01/00:00 LKS RUDOŁTOWICE - FORTUNA WYRY -:-
2021-05-01/09:00 ISKRA I PSZCZYNA - LKS ŁĄKA 16:0
2021-05-01/11:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - PAUZJE -:-
2021-05-01/12:00 LEŚNIK KOBIÓR - GTS BOJSZOWY 3:7
2021-05-05/17:30 ZNICZ I JANKOWICE - FOOTBALL PROJECT I SUSZEC 9:10
Kolejka nr 4
2021-05-01/09:00 ISKRA I PSZCZYNA - LKS ŁĄKA 16:0
2021-05-01/12:00 LEŚNIK KOBIÓR - GTS BOJSZOWY 3:7
2021-05-05/17:30 ZNICZ I JANKOWICE - FOOTBALL PROJECT I SUSZEC 9:10
Kolejka nr 3
2021-04-24/12:00 GTS BOJSZOWY - LKS RUDOŁTOWICE 8:5
2021-04-24/13:00 LEŚNIK KOBIÓR - ZNICZ I JANKOWICE 10:4
2021-04-25/10:00 LKS ŁĄKA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO 3:7
Kolejka nr 1
2021-06-12/09:00 LKS RUDOŁTOWICE - ZNICZ I JANKOWICE -:-
2021-06-12/09:00 GTS BOJSZOWY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO -:-
2021-06-12/13:00 LEŚNIK KOBIÓR - ISKRA I PSZCZYNA -:-
2021-06-13/09:00 FORTUNA WYRY - FOOTBALL PROJECT I SUSZEC -:-
2021-06-13/10:00 LKS ŁĄKA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2021-06-19/09:00 FOOTBALL PROJECT I SUSZEC - LKS ŁĄKA -:-
2021-06-19/09:00 ISKRA I PSZCZYNA - GTS BOJSZOWY -:-
2021-06-19/09:00 LKS RUDOŁTOWICE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2021-06-19/10:00 ZNICZ I JANKOWICE - PAUZJE -:-
2021-06-19/11:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - FORTUNA WYRY -:-
Kolejka nr 3
2021-04-24/11:30 FORTUNA WYRY - ISKRA I PSZCZYNA -:-
2021-04-25/14:00 PAUZJE - FOOTBALL PROJECT I SUSZEC -:-
Kolejka nr 4
2021-05-01/00:00 LKS RUDOŁTOWICE - FORTUNA WYRY -:-
2021-05-01/11:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2021-05-07/18:00 LKS ŁĄKA - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2021-05-08/11:00 FOOTBALL PROJECT I SUSZEC - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO -:-
2021-05-09/14:00 PAUZJE - ISKRA I PSZCZYNA -:-
2021-05-11/17:00 FORTUNA WYRY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2021-05-13/17:30 GTS BOJSZOWY - ZNICZ I JANKOWICE -:-
Kolejka nr 6
2021-05-15/09:00 ISKRA I PSZCZYNA - FOOTBALL PROJECT I SUSZEC -:-
2021-05-15/09:00 LKS RUDOŁTOWICE - PAUZJE -:-
2021-05-15/09:00 GTS BOJSZOWY - FORTUNA WYRY -:-
2021-05-15/10:00 ZNICZ I JANKOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO -:-
2021-05-15/13:00 LEŚNIK KOBIÓR - LKS ŁĄKA -:-
Kolejka nr 7
2021-05-22/11:00 FOOTBALL PROJECT I SUSZEC - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2021-05-22/11:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - ISKRA I PSZCZYNA -:-
2021-05-23/09:00 FORTUNA WYRY - ZNICZ I JANKOWICE -:-
2021-05-23/10:00 LKS ŁĄKA - GTS BOJSZOWY -:-
2021-05-23/14:00 PAUZJE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
Kolejka nr 8
2021-05-29/09:00 LKS RUDOŁTOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO -:-
2021-05-29/09:00 GTS BOJSZOWY - PAUZJE -:-
2021-05-29/10:00 ZNICZ I JANKOWICE - ISKRA I PSZCZYNA -:-
2021-05-29/13:00 LEŚNIK KOBIÓR - FOOTBALL PROJECT I SUSZEC -:-
2021-05-30/09:00 FORTUNA WYRY - LKS ŁĄKA -:-
Kolejka nr 9
2021-06-05/09:00 ISKRA I PSZCZYNA - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2021-06-05/11:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - REPREZENTACJA POW. MIKOŁOWSKIEGO - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2021-06-05/13:00 FOOTBALL PROJECT I SUSZEC - GTS BOJSZOWY -:-
2021-06-06/10:00 LKS ŁĄKA - ZNICZ I JANKOWICE -:-
2021-06-06/14:00 PAUZJE - FORTUNA WYRY -:-

Kluby w podokręgu