Aktualności

Kadra Podokręgu Tychy rocznik 2012 - KONIEC!

20/06/2024 19:38

Pożegnanie z kadrą Podokręgu Tychy rocznika 2012.


Trenerzy Szymon Furczy oraz Patryk Kostyra żegnają Kadrę podokręgu Tychy. Ostatnie spotkanie zakończyło się wewnętrzną grą, która pokazuje, jak bardzo chłopcy rozwinęli się jako zespół i indywidualni sportowcy.

Przy tej okazji Trenerzy wręczyli pamiątkowe statuetki, które będą przypominać o wspólnie spędzonym czasie, o trudach codziennych klubowych treningów i radościach z osiąganych sukcesów. Niech będą one symbolem determinacji, zaangażowania i pasji.

Pragniemy serdecznie podziękować trenerom, którzy na co dzień pracują z zawodnikami. Wasz trud, wiedza i poświęcenie są nieocenione i to dzięki Wam nasi młodzi sportowcy mogą osiągać tak wiele.

Dziękujemy również rodzicom zawodników za ich nieustanne wsparcie, motywację i poświęcenie. To dzięki Wam dzieci mogą realizować swoje pasje i marzenia.

Nie możemy także zapomnieć o trenerach prowadzących kadrę podokręgu. Wasza praca nad przygotowaniem drużyny, rozwijaniem umiejętności i budowaniem ducha zespołu przynosi wymierne efekty i jesteśmy Wam za to niezwykle wdzięczni.

Na koniec życzymy wszystkim wielu sukcesów na dalszej drodze sportowej kariery. Niech każdy z Was osiąga zamierzone cele, a pasja do piłki nożnej przynosi Wam nieustanną radość i satysfakcję.

Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Koordynator Wydziału Szkolenia Podokręgu Tychy
Remigiusz Smoliński

Kluby w podokręgu