Aktualności

Mocna końcówka roku Wydziału Szkolenia Podokręgu Tychy.

3/12/2023 19:53

W ostatnich dniach wiele dzieje się w Wydziale Szkolenia Podokręgu Tychy.


25 listopada odbył się mecz kontrolny Podokręgu Tychy z Podbeskidziem Bielsko Biała, w którym podopieczni Szymona Furczyka i Patryka Kostyry mieli okazję ponownie się spotkać i godnie reprezentować nasz Podokręg. Samo spotkanie stało na wysokim poziomie a swoje zwycięstwo chłopcy dedykowali wracającemu do zdrowia trenerowi Szymonowi, który nie mógł uczestniczyć w meczu ze względu na wypadek samochodowy. Liczymy na szybki powrót Trenera Szymona do zdrowia. Dziękujemy drużynie Podbeskidzia za kolejne cenne zdobyte doświadczenie oraz możliwość konfrontacji i gratulujemy awansu do pierwszej ligi wojewódzkiej. 

2 grudnia miały miejsce dwa wydarzenia, rozpoczął się kurs UEFA C w siedzibie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy oraz konsultacja Kadry Podokręgu Tychy dziewczyn z rocznika 2012/13 oraz 2014/15 na Obiektach SMS Areny. Pomimo mocnych opadów śniegu dziewczyny mogły kolejny raz wspólnie się spotkać i potrenować pod okiem Trenerek Agnieszki Rezler i Elżbiety Nowicz na zielonych boiskach pod balonem SMS Areny.

Relacja foto autorstwa Hanny Potrawy -  Serdecznie dziękujemy!

 3 grudnia Kadra Dziewcząt Podokręgu Tychy prowadzona przez Elżbietę Nowicz i Agnieszkę Rezler wzięła udział w pierwszym turnieju Śląskiej Ligi Futsalu rocznika 2012.

Rozgrywki odbyły się w Hali Widowiskowo- Sportowej w Jastrzębiu- Zdroju. W turnieju zmierzyła się z rówieśniczkami z Podokręgu Żywiec, Racibórz i Rybnik. 
 
Nasz Podokręg reprezentowały:
 
Filipina Górecka - LKS Wisła Wielka
Liwia Góral - LKS Wisła Wielka
Weronika Figura - Fortuna Wyry
Hania Gawelek - KSB Lędziny
Agata Kęska - Polonia Łaziska
Zofia Matuska - GTS Bojszowy
Wiktoria Oslislok - Kurpiński Suszec
Livia Leszczyńska - Niepokorni Orzesze
Emilia Malcharek - BAP PIAST GOL Bieruń
Hania Leśny - AMM Siódemka Tychy
 
Gratulujemy dobrego występu!
Dziękujemy powołanym zawodniczkom oraz klubom za współprace.

Relację foto z turnieju autorstwa Natalii Leśny - Serdecznie dziękujemy!

Przed nami 7 grudnia zgrupowanie Kadry Podokręgu rocznika 2013 w meczu kontrolnym z Podokręgiem Katowice  oraz zgrupowanie Kadry rocznika 2014 na SMS Arenie 9 grudnia. 

Kluby w podokręgu