Aktualności

RANKING TOP 10 STRZELCÓW

23/11/2022 16:29

Zapraszamy do zapoznania się z "Rankingiem TOP 10 strzelców" w rozgrywkach seniorów prowadzonych przez Podokręg Tychy.

Stan na dzień 22.11.2022. po zakończeniu rundy jesiennej.


KLASA OKRĘGOWA "TYCHY - BIELSKO-BIAŁA" gr.5

1. KUDER KONRAD                           KS MIĘDZYRZECZE               18

2. CAMARA SIDY                              REKORD II BIELSKO-BIAŁA    17

3. KĘPYS DOMINIK                          GLKS WILKOWICE                 15

4. MĄKA ŁUKASZ                             ISKRA PSZCZYNA                  14

5. PIETRZYK MACIEJ                        PASJONAT DANKOWICE         13

6. PIESIUR MATEUSZ                       LKS II GOCZAŁKOWICE          12

   SZTYKIEL MICHAŁ                        GKS CZARNI JAWORZE           12

   CIBOR ANDRZEJ                           JUWe TYCHY-JAROSZOWICE   12

9. MAŚLORZ ADAM                          LKS II GOCZAŁKOWICE           10

10. PILCH JAKUB                             KS MIĘDZYRZECZE                   9

     RAKOWSKI RADOSŁAW               LKS II GOCZAŁKOWICE             9

 

KLASA A TYCHY

1. BAŁUCH KAMIL                           ZNICZ JANKOWICE                   18

2. STENZEL DAMIAN                       BAP PIAST GOL BIERUŃ            15

3. KANCELISTA DAWID                    LKS WOSZCZYCE                      10

4. WIECZOREK DANIEL                    KRUPIŃSKI SUSZEC                  11

    KOTKOWSKI MIKOŁAJ                  SIÓDEMKA TYCHY                    11

6. KAPICA TOMASZ                          LKS FRYDEK                             10

    JAKUBCZYK KAROL                      LKS WOSZCZYCE                      10

8. NEUMANN ARKADIUSZ                 KRUPIŃSKI SUSZEC                    9

   MIGDAŁ GRZEGORZ                      UNIA BIERUŃ STARY                  9

   MYSZOR PAWEŁ                           OGRODNIK TYCHY                     9

   HABOR MATEUSZ                         LKS STUDZIONKA                       9

 

KLASA B TYCHY

1. PYKA MACIEJ                               CZUŁOWIANKA TYCHY              12

   GWIAZDA TADEUSZ                       KS BRZEŹCE                            12

3. SOBARNIA NICOLAS                      PNIÓWEK II PAWŁOWICE         11

    ZŁOTEK ADAM                             AKS NADWIŚLAN GÓRA             11

    KRUPKA MATEUSZ                        UKS WARSZOWICE                   11

6. KRUPKA BŁAŻEJ                           UKS WARSZOWICE                    10

    DOBROŚ SEBASTIAN                    CZUŁOWIANKA TYCHY               10

8. WALECZEK GRZEGORZ                  LKS WISŁA MAŁA                       8

9. MORKS MATEUSZ                          MKS II LĘDZINY                        7

    GOŁECZKA PAWEŁ                        KS BRZEŹCE                              7

    BIERSKI JAKUB                            PNIÓWEK II PAWŁOWICE           7

    ZDUNEK JANUSZ                          CZARNI PIASEK                         7