Aktualności

RANKING TOP 10 STRZELCÓW

16/11/2022 15:13

Zapraszamy do zapoznania się z "Rankingiem TOP 10 strzelców" w rozgrywkach seniorów prowadzonych przez Podokręg Tychy.

Stan na dzień 15.11.2022.


KLASA OKRĘGOWA "TYCHY - BIELSKO-BIAŁA" gr.5

1. KUDER KONRAD               KS MIĘDZYRZECZE               18

2. CAMARA SIDY                  REKORD II BIELSKO-BIAŁA    17

3. KĘPYS DOMINIK              GLKS WILKOWICE                 15

4. MĄKA ŁUKASZ                  ISKRA PSZCZYNA                 14

5. PIETRZYK MACIEJ            PASJONAT DANKOWICE         13

6. PIESIUR MATEUSZ           LKS II GOCZAŁKOWICE          1 2

   SZTYKIEL MICHAŁ            GKS CZARNI JAWORZE           12

  CIBOR ANDRZEJ                J UWe TYCHY-JAROSZOWICE   12

9. MAŚLORZ ADAM              LKS II GOCZAŁKOWICE          10

10. PILCH JAKUB                 KS MIĘDZYRZECZE                 9

     RAKOWSKI RADOSŁAW   LKS II GOCZAŁKOWICE           9

 

KLASA A TYCHY

1. BAŁUCH KAMIL                 ZNICZ JANKOWICE              18

2. STENZEL DAMIAN             BAP PIAST GOL BIERUŃ       15

3. KANCELISTA DAWID          LKS WOSZCZYCE                12

4. WIECZOREK DANIEL         KRUPIŃSKI SUSZEC             11

5. KOTKOWSKI MIKOŁAJ       SIÓDEMKA TYCY                 10

   KAPICA TOMASZ                LKS FRYDEK                       10

   JAKUBCZYK KAROL            LKS WOSZCZYCE                 10

8. NEUMANN ARKADIUSZ     KRUPIŃSKI SUSZEC               9

   MIGDAŁ GRZEGORZ          UNIA BIERUŃ STARY             9

   MYSZOR PAWEŁ               OGRODNIK TYCHY                9

   HABOR MATEUSZ              LKS STUDZIONKA                 9

 

KLASA B TYCHY

1. PYKA MACIEJ                   CZUŁOWIANKA TYCHY         12

   GWIAZDA TADEUSZ           KS BRZEŹCE                       12

3. SOBARNIA NICOLAS         PNIÓWEK II PAWŁOWICE     11

    ZŁOTEK ADAM                 AKS NADWIŚLAN GÓRA        11

    KRUPKA MATEUSZ            UKS WARSZOWICE              11

6. KRUPKA BŁAŻEJ               UKS WARSZOWICE              10

    DOBROŚ SEBASTIAN        CZUŁOWIANKA TYCHY         10

8. WALECZEK GRZEGORZ      LKS WISŁA MAŁA                 8

9. MORKS MATEUSZ             MKS II LĘDZINY                   7

   GOŁECZKA PAWEŁ             KS BRZEŹCE                        7

   BIERSKI JAKUB                 PNIÓWEK II PAWŁOWICE     7

   ZDUNEK JANUSZ               CZARNI PIASEK                   7