Podokręg

KURS SPIKERÓW PIŁKARSKICH DLA KLUBÓW III LIGI I KLAS NIŻSZYCH

8/07/2022 12:03

Śląski Związek Piłki Nożnej informuje, że organizuje Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych.


Zajęcia prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich i odbywać się będą w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przy ulicy Francuskiej 32. Kurs zostanie zakończony egzaminem wewnętrznym i wydaniem świadectwa upoważniającym do wykonywania funkcji  spikera na zawodach piłki nożnej III ligi i klas niższych. 

Przewidziany termin kursu to 3 września 2022 roku.

Zainteresowane osoby, mogą dokonać zgłoszenia poprzez przesłanie :
- danych zawierających: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail kursanta,
- skanu klauzuli dotyczącej administrowania danymi osobowymi podpisanej przez kursanta.
Zgłoszenie oraz klauzulę należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 sierpnia 2022 roku z adnotacją „Kurs spikerów”.

Odpłatność za kurs – 230 zł.
Opłatę należy przesłać na konto Śląskiego Związku Piłki Nożnej, po otrzymaniu potwierdzenia o przyjęciu na kurs.
Nr konta: 36 1020 2313 0000 3302 0169 4850

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu lub zmiany terminu w zależności od ilości chętnych. Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższych informacji udziela Janusz Kiełtyka - Wiceprzewodniczący Zespołu ds. bezpieczeństwa oraz uzgadniania projektów budowy, przebudowy i modernizacji stadionów piłkarskich Śląskiego ZPN - telefon kontaktowy 504-260-154.

Kluby w podokręgu