Tychy: Klasa B "FUTURE SPORT"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 FORTUNA WYRY 2 6 2 0 0 9:1
2 LKS II GOCZAŁKOWICE 1 3 1 0 0 9:1
3 CZUŁOWIANKA TYCHY 1 3 1 0 0 8:1
4 MKS II LĘDZINY 1 3 1 0 0 4:0
5 NIEPOKORNI ORZESZE 1 3 1 0 0 5:2
6 LKS WISŁA MAŁA 1 3 1 0 0 3:0
7 TYSOVIA TYCHY 1 1 0 1 0 2:2
8 AKS NADWIŚLAN GÓRA 1 1 0 1 0 2:2
9 UKS WARSZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 UKS BAP GOL BIERUŃ 1 0 0 0 1 0:3
11 GTS II BOJSZOWY 1 0 0 0 1 0:4
12 LKS MIZERÓW 1 0 0 0 1 0:5
13 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2 0 0 0 2 3:9
14 LKS II GARDAWICE 1 0 0 0 1 1:8
15 CZARNI PIASEK 1 0 0 0 1 1:9
Kolejka nr 2
2020-08-14/18:00 FORTUNA WYRY - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4:1
2020-08-15/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-08-16/11:00 LKS II GARDAWICE - TYSOVIA TYCHY -:-
2020-08-16/16:00 LKS MIZERÓW - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-08-16/17:00 GTS II BOJSZOWY - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
2020-08-16/17:00 CZARNI PIASEK - UKS WARSZOWICE -:-
2020-08-16/17:00 LKS WISŁA MAŁA - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
Kolejka nr 2
2020-08-14/18:00 FORTUNA WYRY - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4:1
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - LKS WISŁA MAŁA 0:3
2020-08-08/18:00 NIEPOKORNI ORZESZE - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 5:2
2020-08-09/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - CZARNI PIASEK 9:1
2020-08-09/16:00 LKS MIZERÓW - FORTUNA WYRY 0:5
2020-08-09/17:00 MKS II LĘDZINY - GTS II BOJSZOWY 4:0
2020-08-09/17:00 CZUŁOWIANKA TYCHY - LKS II GARDAWICE 8:1
2020-08-09/17:00 TYSOVIA TYCHY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 2:2
Kolejka nr 2
2020-08-15/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-08-16/11:00 LKS II GARDAWICE - TYSOVIA TYCHY -:-
2020-08-16/16:00 LKS MIZERÓW - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-08-16/17:00 GTS II BOJSZOWY - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
2020-08-16/17:00 CZARNI PIASEK - UKS WARSZOWICE -:-
2020-08-16/17:00 LKS WISŁA MAŁA - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
Kolejka nr 3
2020-08-22/17:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - FORTUNA WYRY -:-
2020-08-23/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LKS MIZERÓW -:-
2020-08-23/11:00 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2020-08-23/15:00 NIEPOKORNI ORZESZE - LKS II GARDAWICE -:-
2020-08-23/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS WISŁA MAŁA -:-
2020-08-23/17:00 MKS II LĘDZINY - CZARNI PIASEK -:-
2020-08-23/17:00 TYSOVIA TYCHY - GTS II BOJSZOWY -:-
Kolejka nr 4
2020-08-29/17:00 FORTUNA WYRY - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2020-08-29/17:00 CZARNI PIASEK - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
2020-08-29/17:00 LKS WISŁA MAŁA - MKS II LĘDZINY -:-
2020-08-29/17:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2020-08-30/11:00 LKS II GARDAWICE - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-08-30/16:00 LKS MIZERÓW - UKS WARSZOWICE -:-
2020-08-30/17:00 GTS II BOJSZOWY - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-05/17:00 TYSOVIA TYCHY - CZARNI PIASEK -:-
2020-09-05/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS II GARDAWICE -:-
2020-09-06/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - FORTUNA WYRY -:-
2020-09-06/11:00 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - GTS II BOJSZOWY -:-
2020-09-06/17:00 UKS WARSZOWICE - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-09-06/17:00 MKS II LĘDZINY - LKS MIZERÓW -:-
2020-09-06/17:00 CZUŁOWIANKA TYCHY - LKS WISŁA MAŁA -:-
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:00 LKS MIZERÓW - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
2020-09-12/16:30 FORTUNA WYRY - LKS II GARDAWICE -:-
2020-09-12/16:30 CZARNI PIASEK - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-09-12/16:30 UKS BAP GOL BIERUŃ - MKS II LĘDZINY -:-
2020-09-13/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - UKS WARSZOWICE -:-
2020-09-13/16:30 GTS II BOJSZOWY - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2020-09-13/16:30 LKS WISŁA MAŁA - TYSOVIA TYCHY -:-
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 TYSOVIA TYCHY - LKS MIZERÓW -:-
2020-09-20/11:00 LKS II GARDAWICE - GTS II BOJSZOWY -:-
2020-09-20/11:30 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - CZARNI PIASEK -:-
2020-09-20/15:00 NIEPOKORNI ORZESZE - LKS WISŁA MAŁA -:-
2020-09-20/16:00 CZUŁOWIANKA TYCHY - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-09-20/16:30 UKS WARSZOWICE - FORTUNA WYRY -:-
2020-09-20/16:30 MKS II LĘDZINY - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 FORTUNA WYRY - GTS II BOJSZOWY -:-
2020-09-26/16:00 CZARNI PIASEK - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2020-09-26/16:00 LKS MIZERÓW - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-09-26/16:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - TYSOVIA TYCHY -:-
2020-09-27/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
2020-09-27/16:00 LKS WISŁA MAŁA - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-09-27/16:00 UKS WARSZOWICE - MKS II LĘDZINY -:-
Kolejka nr 9
2020-10-03/16:00 TYSOVIA TYCHY - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2020-10-03/16:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - LKS WISŁA MAŁA -:-
2020-10-04/11:00 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LKS MIZERÓW -:-
2020-10-04/11:00 LKS II GARDAWICE - CZARNI PIASEK -:-
2020-10-04/15:00 NIEPOKORNI ORZESZE - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-10-04/16:00 MKS II LĘDZINY - FORTUNA WYRY -:-
2020-10-04/16:00 CZUŁOWIANKA TYCHY - UKS WARSZOWICE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:30 CZARNI PIASEK - GTS II BOJSZOWY -:-
2020-10-10/15:30 LKS MIZERÓW - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2020-10-10/15:30 UKS BAP GOL BIERUŃ - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-10-11/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-10-11/15:30 LKS WISŁA MAŁA - LKS II GARDAWICE -:-
2020-10-11/15:30 UKS WARSZOWICE - TYSOVIA TYCHY -:-
2020-10-11/15:30 MKS II LĘDZINY - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:30 TYSOVIA TYCHY - MKS II LĘDZINY -:-
2020-10-17/15:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-10-18/11:00 LKS II GARDAWICE - LKS MIZERÓW -:-
2020-10-18/11:30 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2020-10-18/15:00 CZUŁOWIANKA TYCHY - FORTUNA WYRY -:-
2020-10-18/15:00 NIEPOKORNI ORZESZE - UKS WARSZOWICE -:-
2020-10-18/15:30 GTS II BOJSZOWY - LKS WISŁA MAŁA -:-
Kolejka nr 12
2020-10-24/15:00 FORTUNA WYRY - CZARNI PIASEK -:-
2020-10-24/15:00 LKS MIZERÓW - GTS II BOJSZOWY -:-
2020-10-24/15:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - LKS II GARDAWICE -:-
2020-10-25/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2020-10-25/14:00 UKS WARSZOWICE - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-10-25/14:00 MKS II LĘDZINY - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-10-25/14:30 CZUŁOWIANKA TYCHY - TYSOVIA TYCHY -:-
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - UKS WARSZOWICE -:-
2020-11-07/14:00 CZARNI PIASEK - LKS WISŁA MAŁA -:-
2020-11-08/11:00 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS II LĘDZINY -:-
2020-11-08/11:00 LKS II GARDAWICE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2020-11-08/14:00 TYSOVIA TYCHY - FORTUNA WYRY -:-
2020-11-08/14:00 NIEPOKORNI ORZESZE - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
2020-11-08/14:00 GTS II BOJSZOWY - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
Kolejka nr 14
2020-11-11/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - GTS II BOJSZOWY -:-
2020-11-11/13:30 FORTUNA WYRY - LKS WISŁA MAŁA -:-
2020-11-11/13:30 LKS MIZERÓW - CZARNI PIASEK -:-
2020-11-11/13:30 UKS WARSZOWICE - LKS II GARDAWICE -:-
2020-11-11/13:30 MKS II LĘDZINY - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2020-11-11/13:30 CZUŁOWIANKA TYCHY - GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-11-11/13:30 TYSOVIA TYCHY - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
Kolejka nr 15
2020-11-14/13:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - CZUŁOWIANKA TYCHY -:-
2020-11-14/13:30 CZARNI PIASEK - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-11-15/11:00 LKS II GARDAWICE - MKS II LĘDZINY -:-
2020-11-15/11:30 GKS II PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - TYSOVIA TYCHY -:-
2020-11-15/13:30 NIEPOKORNI ORZESZE - FORTUNA WYRY -:-
2020-11-15/13:30 GTS II BOJSZOWY - UKS WARSZOWICE -:-
2020-11-15/13:30 LKS WISŁA MAŁA - LKS MIZERÓW -:-

Kluby w podokręgu