Tychy: Klasa A "FUTURE SPORT"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS STUDZIONKA 1 3 1 0 0 4:2
2 LEŚNIK KOBIÓR 1 3 1 0 0 4:3
3 LKS BRZEŹCE 1 3 1 0 0 3:2
4 LKS FRYDEK 1 3 1 0 0 2:1
5 POLONIA MIĘDZYRZECZE 1 3 1 0 0 1:0
6 LKS GARDAWICE 1 3 1 0 0 1:0
7 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 1 3 1 0 0 1:0
8 SIÓDEMKA TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
9 KRUPIŃSKI SUSZEC 1 0 0 0 1 3:4
10 ISKRA II PSZCZYNA 1 0 0 0 1 2:3
11 STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1 0 0 0 1 1:2
12 ZNICZ JANKOWICE 1 0 0 0 1 0:1
13 UNIA BIERUŃ STARY 1 0 0 0 1 0:1
14 CZAPLA KRYRY 1 0 0 0 1 0:1
15 LKS WOSZCZYCE 1 0 0 0 1 2:4
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS FRYDEK 1:2
2020-08-08/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - LEŚNIK KOBIÓR 3:4
2020-08-09/15:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - CZAPLA KRYRY 1:0
2020-08-09/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS WOSZCZYCE 4:2
2020-08-09/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 0:1
2020-08-09/17:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS BRZEŹCE 2:3
2020-08-09/17:00 LKS GARDAWICE - ZNICZ JANKOWICE 1:0
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS FRYDEK 1:2
2020-08-08/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - LEŚNIK KOBIÓR 3:4
2020-08-09/15:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - CZAPLA KRYRY 1:0
2020-08-09/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS WOSZCZYCE 4:2
2020-08-09/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 0:1
2020-08-09/17:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS BRZEŹCE 2:3
2020-08-09/17:00 LKS GARDAWICE - ZNICZ JANKOWICE 1:0
Kolejka nr 2
2020-08-15/17:00 CZAPLA KRYRY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-08-15/17:00 LKS BRZEŹCE - LKS GARDAWICE -:-
2020-08-15/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2020-08-15/17:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2020-08-16/17:00 ZNICZ JANKOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2020-08-16/17:00 LKS WOSZCZYCE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-08-16/17:00 LKS FRYDEK - LKS STUDZIONKA -:-
Kolejka nr 3
2020-08-22/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - CZAPLA KRYRY -:-
2020-08-22/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - LKS WOSZCZYCE -:-
2020-08-22/17:00 LKS GARDAWICE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2020-08-22/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS BRZEŹCE -:-
2020-08-22/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - ZNICZ JANKOWICE -:-
2020-08-23/17:00 LKS STUDZIONKA - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2020-08-23/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - LKS FRYDEK -:-
Kolejka nr 4
2020-08-29/17:00 CZAPLA KRYRY - ZNICZ JANKOWICE -:-
2020-08-29/17:00 LKS BRZEŹCE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-08-29/17:00 LKS WOSZCZYCE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2020-08-29/17:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-08-30/16:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS STUDZIONKA -:-
2020-08-30/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2020-08-30/17:00 LKS FRYDEK - UNIA BIERUŃ STARY -:-
Kolejka nr 5
2020-09-05/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2020-09-05/17:00 LKS GARDAWICE - LKS WOSZCZYCE -:-
2020-09-05/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2020-09-05/17:00 ZNICZ JANKOWICE - LKS BRZEŹCE -:-
2020-09-06/17:00 LKS STUDZIONKA - CZAPLA KRYRY -:-
2020-09-06/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2020-09-06/17:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS FRYDEK -:-
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:30 CZAPLA KRYRY - LKS BRZEŹCE -:-
2020-09-12/16:30 LKS WOSZCZYCE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2020-09-12/16:30 POLONIA MIĘDZYRZECZE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2020-09-12/16:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2020-09-13/16:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2020-09-13/16:30 LKS FRYDEK - LKS GARDAWICE -:-
2020-09-13/16:30 LKS STUDZIONKA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 UNIA BIERUŃ STARY - LKS STUDZIONKA -:-
2020-09-19/16:30 LKS GARDAWICE - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2020-09-19/16:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS FRYDEK -:-
2020-09-19/16:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS WOSZCZYCE -:-
2020-09-19/16:30 LKS BRZEŹCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2020-09-20/16:30 SIÓDEMKA TYCHY - CZAPLA KRYRY -:-
2020-09-20/16:30 ISKRA II PSZCZYNA - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 CZAPLA KRYRY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2020-09-26/16:00 LKS WOSZCZYCE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2020-09-26/16:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2020-09-26/16:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS GARDAWICE -:-
2020-09-27/16:00 LKS FRYDEK - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-09-27/16:00 LKS STUDZIONKA - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2020-09-27/16:00 SIÓDEMKA TYCHY - UNIA BIERUŃ STARY -:-
Kolejka nr 9
2020-10-03/16:00 UNIA BIERUŃ STARY - CZAPLA KRYRY -:-
2020-10-03/16:00 LKS GARDAWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2020-10-03/16:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2020-10-03/16:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2020-10-03/16:00 ZNICZ JANKOWICE - LKS FRYDEK -:-
2020-10-03/16:00 LKS BRZEŹCE - LKS WOSZCZYCE -:-
2020-10-04/16:00 ISKRA II PSZCZYNA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:30 LKS WOSZCZYCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2020-10-10/15:30 POLONIA MIĘDZYRZECZE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2020-10-10/15:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-10-10/15:30 UNIA BIERUŃ STARY - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2020-10-11/15:30 LKS FRYDEK - LKS BRZEŹCE -:-
2020-10-11/15:30 LKS STUDZIONKA - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2020-10-11/15:30 SIÓDEMKA TYCHY - LKS GARDAWICE -:-
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:30 LKS GARDAWICE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2020-10-17/15:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-10-17/15:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS STUDZIONKA -:-
2020-10-17/15:30 ZNICZ JANKOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2020-10-17/15:30 LKS BRZEŹCE - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2020-10-18/15:30 ISKRA II PSZCZYNA - CZAPLA KRYRY -:-
2020-10-18/15:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LKS FRYDEK -:-
Kolejka nr 12
2020-10-24/15:00 CZAPLA KRYRY - LKS WOSZCZYCE -:-
2020-10-24/15:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2020-10-24/15:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS BRZEŹCE -:-
2020-10-24/15:00 UNIA BIERUŃ STARY - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2020-10-25/14:00 LKS STUDZIONKA - ZNICZ JANKOWICE -:-
2020-10-25/14:00 SIÓDEMKA TYCHY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-10-25/14:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS GARDAWICE -:-
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 LKS GARDAWICE - CZAPLA KRYRY -:-
2020-11-07/14:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2020-11-07/14:00 LEŚNIK KOBIÓR - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2020-11-07/14:00 ZNICZ JANKOWICE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-11-07/14:00 LKS BRZEŹCE - LKS STUDZIONKA -:-
2020-11-07/14:00 LKS WOSZCZYCE - LKS FRYDEK -:-
2020-11-08/14:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 14
2020-11-11/13:30 CZAPLA KRYRY - LKS FRYDEK -:-
2020-11-11/13:30 POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS WOSZCZYCE -:-
2020-11-11/13:30 LKS STUDZIONKA - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2020-11-11/13:30 SIÓDEMKA TYCHY - LKS BRZEŹCE -:-
2020-11-11/13:30 UNIA BIERUŃ STARY - ZNICZ JANKOWICE -:-
2020-11-11/13:30 ISKRA II PSZCZYNA - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-11-11/13:30 LKS GARDAWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
Kolejka nr 15
2020-11-14/13:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - CZAPLA KRYRY -:-
2020-11-14/13:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS GARDAWICE -:-
2020-11-14/13:30 ZNICZ JANKOWICE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2020-11-14/13:30 LKS BRZEŹCE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2020-11-14/13:30 LKS WOSZCZYCE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2020-11-15/13:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-11-15/13:30 LKS FRYDEK - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-

Kluby w podokręgu