Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAP II PIAST GOL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
2 | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
3 | SIÓDEMKA II TYCHY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
4 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
5 | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:30 | BAP II PIAST GOL | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | -:- |
2024-04-07/09:00 | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | - | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/09:00 | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | - | BAP II PIAST GOL | -:- |
2024-04-13/13:00 | SIÓDEMKA II TYCHY | - | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | -:- |
2024-04-21/10:30 | BAP II PIAST GOL | - | SIÓDEMKA II TYCHY | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/09:00 | SIÓDEMKA II TYCHY | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | -:- |
2024-04-28/09:00 | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | - | BAP II PIAST GOL | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/09:00 | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | - | SIÓDEMKA II TYCHY | -:- |
2024-05-04/10:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | - | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
2024-05-11/10:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | BAP II PIAST GOL | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | BAP II PIAST GOL | - | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | -:- |
2024-05-19/09:00 | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | - | SIÓDEMKA II TYCHY | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | -:- |
2024-05-25/13:00 | SIÓDEMKA II TYCHY | - | BAP II PIAST GOL | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | - | SIÓDEMKA II TYCHY | -:- |
2024-06-02/10:30 | BAP II PIAST GOL | - | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/13:00 | SIÓDEMKA II TYCHY | - | UKS GROM ŚWIERCZYNIEC | -:- |
2024-06-09/09:00 | KS POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE | - | TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI | -:- |