Tychy: IV liga okręgowa C2 Trampkarz

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS TYCHY 7 21 7 0 0 47:9
2 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 7 19 6 1 0 52:11
3 FOOTBALL PROJECT SUSZEC 6 13 4 1 1 40:9
4 MKS LĘDZINY 6 12 4 0 2 35:12
5 LEŚNIK KOBIÓR 6 9 3 0 3 17:30
6 NIEPOKORNI ORZESZE 7 6 2 0 5 18:38
7 UKS BAP GOL BIERUŃ 6 3 1 0 5 15:33
8 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE 7 3 1 0 6 20:48
9 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 6 0 0 0 6 8:62
Kolejka nr 8
2020-10-14/17:00 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 4:8
2020-10-18/11:00 GKS TYCHY - PAUZJE -:-
2020-11-07/09:30 MKS LĘDZINY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-11-07/12:00 NIEPOKORNI ORZESZE - PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-11-07/13:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - FOOTBALL PROJECT SUSZEC -:-
Kolejka nr 8
2020-10-14/17:00 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 4:8
Kolejka nr 7
2020-10-10/13:00 NIEPOKORNI ORZESZE - UKS BAP GOL BIERUŃ 7:2
2020-10-11/11:00 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - GKS TYCHY 1:10
2020-10-11/11:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - MKS LĘDZINY 5:1
2020-10-11/11:00 LEŚNIK KOBIÓR - FOOTBALL PROJECT SUSZEC 1:4
Kolejka nr 6
2020-10-02/16:30 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE - PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 13:2
2020-10-04/10:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - LEŚNIK KOBIÓR 1:6
2020-10-05/16:30 FOOTBALL PROJECT SUSZEC - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 2:2
2020-10-05/16:30 GKS TYCHY - NIEPOKORNI ORZESZE 3:1
Kolejka nr 5
2020-09-26/13:00 NIEPOKORNI ORZESZE - POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE 5:0
2020-09-26/14:00 GKS TYCHY - UKS BAP GOL BIERUŃ 6:2
2020-09-27/11:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - LEŚNIK KOBIÓR 8:2
2020-09-27/13:00 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS LĘDZINY 2:10
Kolejka nr 4
2020-09-18/17:00 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE - GKS TYCHY 1:9
2020-09-20/10:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 1:6
2020-09-20/10:00 MKS LĘDZINY - NIEPOKORNI ORZESZE 8:0
2020-09-21/17:00 FOOTBALL PROJECT SUSZEC - PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 16:0
Kolejka nr 3
2020-09-11/17:15 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE - UKS BAP GOL BIERUŃ 2:7
2020-09-12/09:00 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LEŚNIK KOBIÓR 2:3
2020-09-12/13:00 NIEPOKORNI ORZESZE - FOOTBALL PROJECT SUSZEC 3:8
2020-09-13/11:00 GKS TYCHY - MKS LĘDZINY 3:2
Kolejka nr 2
2020-09-05/10:00 MKS LĘDZINY - POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE 8:0
2020-09-05/13:00 LEŚNIK KOBIÓR - NIEPOKORNI ORZESZE 4:2
2020-09-07/17:00 FOOTBALL PROJECT SUSZEC - GKS TYCHY 1:3
2020-09-07/17:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 10:1
Kolejka nr 1
2020-08-29/13:00 NIEPOKORNI ORZESZE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 0:13
2020-08-30/10:00 MKS LĘDZINY - UKS BAP GOL BIERUŃ 6:2
2020-08-30/11:00 GKS TYCHY - LEŚNIK KOBIÓR 13:1
2020-09-09/18:00 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE - FOOTBALL PROJECT SUSZEC 0:9
Kolejka nr 1
2020-09-01/19:30 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2020-09-05/10:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2020-09-12/12:00 PAUZJE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego -:-
Kolejka nr 4
2020-09-19/09:00 LEŚNIK KOBIÓR - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-26/12:00 PAUZJE - FOOTBALL PROJECT SUSZEC -:-
Kolejka nr 6
2020-10-04/10:00 MKS LĘDZINY - PAUZJE -:-
Kolejka nr 7
2020-10-10/12:00 PAUZJE - POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-18/11:00 GKS TYCHY - PAUZJE -:-
2020-11-07/09:30 MKS LĘDZINY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2020-11-07/12:00 NIEPOKORNI ORZESZE - PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-11-07/13:00 UKS BAP GOL BIERUŃ - FOOTBALL PROJECT SUSZEC -:-
Kolejka nr 9
2020-10-24/12:00 PAUZJE - NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-10-25/09:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE -:-
2020-10-25/11:00 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - UKS BAP GOL BIERUŃ -:-
2020-10-25/11:00 FOOTBALL PROJECT SUSZEC - MKS LĘDZINY -:-
2020-10-26/16:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE-Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - GKS TYCHY -:-

Kluby w podokręgu