Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik "MISTRZOWSKA" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 5 15 5 0 0 38:14
2 APN I GKS TYCHY 4 12 4 0 0 51:6
3 AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA 4 9 3 0 1 62:19
4 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 5 9 3 0 2 45:26
5 SIÓDEMKA TYCHY 5 6 2 0 3 33:31
6 UKS BAP GOL I BIERUŃ 4 6 2 0 2 26:34
7 LKS BRZEŹCE 3 3 1 0 2 17:36
8 UKS SPS WOLA 3 1 0 1 2 15:29
9 LEŚNIK I KOBIÓR 5 1 0 1 4 20:56
10 ISKRA PSZCZYNA 4 0 0 0 4 10:66
Kolejka nr 5
2020-09-26/13:00 SIÓDEMKA TYCHY - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:4
2020-09-26/13:45 UKS BAP GOL I BIERUŃ - ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-09-26/18:30 AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA - UKS SPS WOLA -:-
2020-09-27/13:00 LEŚNIK I KOBIÓR - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 3:16
2020-10-04/10:30 APN I GKS TYCHY - LKS BRZEŹCE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-26/13:00 SIÓDEMKA TYCHY - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:4
2020-09-27/13:00 LEŚNIK I KOBIÓR - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 3:16
Kolejka nr 4
2020-09-19/08:30 UKS SPS WOLA - LEŚNIK I KOBIÓR 9:9
2020-09-19/09:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA 7:1
2020-09-19/13:00 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - UKS BAP GOL I BIERUŃ 13:1
2020-09-22/18:00 ISKRA PSZCZYNA - APN I GKS TYCHY 0:16
2020-09-24/17:00 LKS BRZEŹCE - SIÓDEMKA TYCHY 12:4
Kolejka nr 3
2020-09-12/09:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS SPS WOLA 7:5
2020-09-12/09:00 SIÓDEMKA TYCHY - ISKRA PSZCZYNA 14:2
2020-09-12/09:30 UKS BAP GOL I BIERUŃ - LEŚNIK I KOBIÓR 10:3
2020-09-12/11:00 AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA - LKS BRZEŹCE 25:2
2020-09-12/15:30 APN I GKS TYCHY - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 8:0
Kolejka nr 2
2020-08-31/17:30 LKS BRZEŹCE - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:7
2020-09-05/08:30 UKS SPS WOLA - UKS BAP GOL I BIERUŃ 1:13
2020-09-05/11:00 ISKRA PSZCZYNA - AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA 6:23
2020-09-05/13:30 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - SIÓDEMKA TYCHY 12:1
2020-09-06/13:00 LEŚNIK I KOBIÓR - APN I GKS TYCHY 4:10
Kolejka nr 1
2020-08-29/09:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - ISKRA PSZCZYNA 13:2
2020-08-29/12:00 SIÓDEMKA TYCHY - LEŚNIK I KOBIÓR 11:1
2020-08-30/12:30 AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 13:4
2020-09-03/17:00 APN I GKS TYCHY - UKS BAP GOL I BIERUŃ 17:2
Kolejka nr 1
2020-10-01/17:00 LKS BRZEŹCE - UKS SPS WOLA -:-
Kolejka nr 5
2020-09-26/13:45 UKS BAP GOL I BIERUŃ - ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-09-26/18:30 AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA - UKS SPS WOLA -:-
2020-10-04/10:30 APN I GKS TYCHY - LKS BRZEŹCE -:-
Kolejka nr 6
2020-10-03/08:30 UKS SPS WOLA - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego -:-
2020-10-03/09:00 LKS BRZEŹCE - UKS BAP GOL I BIERUŃ -:-
2020-10-03/09:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - APN I GKS TYCHY -:-
2020-10-03/11:00 ISKRA PSZCZYNA - LEŚNIK I KOBIÓR -:-
2020-10-03/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA -:-
Kolejka nr 7
2020-10-10/09:00 SIÓDEMKA TYCHY - UKS SPS WOLA -:-
2020-10-10/10:00 UKS BAP GOL I BIERUŃ - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-10/12:00 APN I GKS TYCHY - AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA -:-
2020-10-10/13:30 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-11/13:30 LEŚNIK I KOBIÓR - LKS BRZEŹCE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-17/08:30 UKS SPS WOLA - ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-17/09:00 LKS BRZEŹCE - POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego -:-
2020-10-17/09:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LEŚNIK I KOBIÓR -:-
2020-10-17/09:00 SIÓDEMKA TYCHY - APN I GKS TYCHY -:-
2020-10-17/11:00 AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA - UKS BAP GOL I BIERUŃ -:-
Kolejka nr 9
2020-10-24/10:00 UKS BAP GOL I BIERUŃ - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-10-24/11:00 ISKRA PSZCZYNA - LKS BRZEŹCE -:-
2020-10-24/12:00 APN I GKS TYCHY - UKS SPS WOLA -:-
2020-10-24/13:00 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE - Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-25/13:00 LEŚNIK I KOBIÓR - AKADEMIA BVB im.ŁUKASZA PISZCZKA -:-

Kluby w podokręgu