III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SIÓDEMKA TYCHY 9 27 9 0 0 55:6
2 KS NIEPOKORNI ORZESZE 8 18 6 0 2 38:18
3 MKS ISKRA PSZCZYNA 8 13 4 1 3 24:24
4 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 9 8 2 2 5 16:31
5 LKS PRZEŁOM KANIÓW 7 3 1 0 6 17:54
6 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 7 1 0 1 6 6:23
Kolejka nr 9
2020-10-24/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:3
2020-10-24/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL -:-
2020-10-25/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:3
Kolejka nr 9
2020-10-24/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:3
2020-10-25/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:3
Kolejka nr 8
2020-10-17/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 0:4
2020-10-18/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - KS SIÓDEMKA TYCHY 1:3
Kolejka nr 7
2020-10-10/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 6:2
2020-10-11/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 3:0
2020-10-11/13:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 6:0
Kolejka nr 6
2020-10-03/09:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS NIEPOKORNI ORZESZE 3:7
2020-10-03/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:5
2020-10-03/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:9
Kolejka nr 5
2020-09-27/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:4
2020-09-27/12:30 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:6
Kolejka nr 4
2020-09-19/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:6
2020-09-19/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:3
2020-09-19/16:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS NIEPOKORNI ORZESZE 5:3
Kolejka nr 3
2020-09-12/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 7:1
2020-09-12/14:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 3:0
2020-09-13/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 9:3
Kolejka nr 2
2020-09-05/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:2
2020-09-05/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS NIEPOKORNI ORZESZE 3:4
2020-09-05/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:5
Kolejka nr 1
2020-08-29/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MKS ISKRA PSZCZYNA 7:1
2020-08-29/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 1:1
2020-08-31/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS PRZEŁOM KANIÓW 17:2
Kolejka nr 8
2020-11-07/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 9
2020-10-24/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL -:-
Kolejka nr 10
2020-10-31/10:45 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-10-31/13:30 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2020-10-31/14:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-

Kluby w podokręgu