Aktualności

Rozgrywki młodzieżowe zmiany regulaminowe

18/02/2020 14:38

Podokręg Tychy na wniosek klubów informuje, że planowane jest zorganizowanie rozgrywek dodatkowych poza unifikacją PZPN w rocznikach 2003-2006 ( grupy trampkarz ewentualnie junior młodszy). Rozgrywki będą prowadzone dla klubów które maja problemy ze skompletowaniem pełnych 11 osobowych składów meczowych (plus rezerwowi) w ramach 5 ligi ze zmniejszona liczbą zawodników, na pomniejszonym polu gry i bez prawa awansu.
Zakładane zasady gry dla trampkarz -  system 6 zawodników w polu plus bramkarz na połowie boiska oraz ewentualnie dla juniorów młodszych 8 zawodników plus bramkarz na pomniejszonym boisku (od szesnastki do szesnastki). Szczegóły będą ustalone po zgłoszeniach do rozgrywek.

Każdy klub zainteresowany uczestnictwem w powyższych rozgrywkach powinien wypełnić ankietę do rozgrywek IV ligi (jest ogłoszony jako załącznik do Komunikatu nr 1/2020 Komisji d.s. rozgrywek) i i uwagach dla danej grupy (junior młodszy, trampkarz starszy, trampkarz młodszy) wpisać 5 liga oraz preferowany system rozgrywek (6+1, 8+1). W przypadku pytań prosimy o kontakt z wiceprezesem s.d. rozgrywek młodzieżowych Markiem Demko

Kluby w podokręgu