Szanowni Państwo,

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, więc ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować jej wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe oraz działalność Państwa klubów, dlatego tak jak w poprzednim tygodniu, chciałbym osobiście poinformować o krokach, które podejmujemy:

W związku z zarządzeniem Prezesa Śl. ZPN z dnia 13.03.2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS–COV-2 wśród pracowników Śląskiego Związku Piłki Nożnej, pracownicy Śląskiego ZPN od dnia 16.03.2020 r. do odwołania będą pracować zdalnie. Oznacza to, że będą oni dostępni dla Państwa w godzinach pracy, pod poniżej podanymi numerami telefonów i adresami email.

Szanowni Państwo,

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, więc ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować jej wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe oraz działalność Państwa klubów, dlatego chciałbym osobiście poinformować o krokach, które podejmujemy:

środa, 11 marzec 2020 17:17

SPRAWY ORGANIZACYJNE

BIURO PODOKRĘGU TYCHY CZYNNE TYLKO POD TELEFONEM KIEROWNIKA BIURA 668173447.
wtorek, 10 marzec 2020 15:43

ODWOŁANE MECZE A KLASY I MŁODZIEŻOWE

Komisji do spraw Nagłych Śląskiego Związku Piłki Nożnej z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników piłkarskich, spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 oraz biorąc pod uwagę stanowisko Minister Sportu o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, uchwałąnr2/20 KdsN z 10.30.2020 roku, przesuwa o dwa tygodnie rozpoczęcie wszystkich rozgrywek - seniorskich od IV ligi w dół, młodzieżowych i II ligi kobiet grupa 3. W związku z tym pierwsza kolejka rundy wiosennej wyżej wymienionych rozgrywek odbędzie się 28-29 marca.
Rozpoczęły się wybory prezesów w podokręgach Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Jako pierwsi czteroletni okres działalności podsumowali delegaci Podokręgu Tychy, którzy spotkali się w Zajeździe Jajsoty i wybrali na kolejną kadencję dotychczasowego sternika Piotra Swobodę.Zanim jednak rozpoczęła się część wyborcza prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a zarazem członek zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula uhonorował zasłużonych działaczy z terenu, który nazywa swoim piłkarskim matecznikiem. Srebrną Honorową Odznakę Polskiego Związku Piłki Nożnej wręczył Gerardowi Sklorzowi, Brązową Honorową Odznakę Śląskiego Związku Piłki Nożnej Aleksandrowi Lipskiemu, a Złotą Honorową Odznakę Śląskiego Związku Piłki Nożnej Aleksandrowi Łozińskiemu.Zdjęcia ŚLZPN.

Zapraszamy do zapoznania sie z Komunikatem 02/2020

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DELEGATÓW NA ZEBRANIE KLUBÓW PODOKRĘGU TYCHY W BIERUNIU ul.BOJSZOWSKA 214 ,,ZAJAZD JAJOSTY" 09.03.2020r.(poniedziałek) godz.17.00
Strona 1 z 11

Kluby w podokręgu